Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /promocjatwierdzynysa.pl/libraries/joomla/application/application.php on line 481

Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /promocjatwierdzynysa.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 388

Hip Hop Nysa 2015

8 sierpnia br. w ramach Letniego Festiwalu NDK zapraszamy na koncert gwiazd polskiego Hip - Hop do Fortu Wodnego w Nysie.

Zapraszamy na Hip-Hop Festiwal!

8 sierpnia 2015 roku w sobotę o godz. 18.00 rozpocznie się Nysa Hip Hop Festiwal, czyli jednodniowa impreza w ramach Letniego Festiwalu NDK na której zagrają gwiazdy polskiego rapu. Całość poprowadzi lokalny rezydent DJ Element, a publikę przed występami gwiazd rozgrzeją świetnie rokujący ZWR (BURY I LOKU),  K.A.D.O & DJ SAMI i NYSKA DYNASTIA ( GRUBY, GORYL, RIDDI, POLI, BURY, MAGDA JANKOWSKA).

Line-up rozpoczynamy od młodego rapera Z.B.U.K.U, który w ciągu 2 lat zgromadził na swoim profilu facebook prawie 500 tys osób, zdobył 2 złote płyty, osiągnął wielomilionowe wyświetlenia na swoich teledyskach, a jego trasa koncertowa trwa nieprzerwania od pół roku. Wywodzący się z Prudnika wykonawca jest najbardziej rozpoznawalnym raperem młodego pokolenia. To również autor megahitu "Młoda krew", który na YouTube został wyświetlony 15 milionów razy.

Drugim wykonawcą, który uświetni tegoroczny festiwal hip-hopowy w Nysie, jest raper DonGuralEsko. Żywa legenda polskiego hip-hopu, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Autor niezliczonej ilości hitów, złotych albumów. Niezwykle barwna osobowość, która jest również doświadczonym scenicznie muzykiem. Koncerty, na których frekwencja biła rekordy, w przypadku donGURALesko, można mierzyć w setkach, jeśli nie tysiącach.

Ostatni na scenę wyjdzie TEDE, który promować będzie najnowszy album "VanillaHaj$". Podczas koncertu tej legendy nie zabraknie starszych, hitowych utworów z niezwykle bogatej dyskografii warszawskiego rapera, m.in. "Drin za drinem", "Bezele kochana", "Wielkie Joł" czy świeższe nagrania "Nie banglasz" i "CMRT". Bez wątpienia TEDE jest doskonale znanym wszystkim artystą, którego działalność sceniczna trwa już ponad 20 lat, a dyskografia przepełniona jest złotymi albumami.

UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC DLA PUBLICZNOŚCI OGRANICZONA